2013-08-26

Uus elu!

Ma olen kõikidele oma blogituttavatele ja juhulugejatele võlgu olulise info - ma olen nüüd Pärnu elanik. Lõplik kolimine toimus 17. augustil, eelnevalt oli ära kolitud mööbel ja paar päeva enne mind veel Pätu. Pätu pärast oli kõige suurem mure. Keegi ei osanud ette arvata, kuidas õnnestub 12aastase kastreeritud vana isepäise kõutsi integreerumine 2toalisse, endise korteriga võrreldes kitsastesse oludesse.
Esialgu oli päris närvesööv, aga tänase seisuga võib öelda, et kass on kohanenud, minust endast rääkimata.
Asjade lahtipakkimine ja nende jaoks koha leidmine võtab kindlasti mitu kuud aega. Vaatamata sellele, et  ära on antud, visatud, jagatud tohutult maist vara, on seda siin ikka veel liiga palju. Kõige suurem puudus on sahtlitest ja kapipealsetest, kus oli hea hoida igasugust pudi-padi.
Ilmad on siin ilusad, aga randa pole siiski saanud. Põhiliselt liigun linnaliinibussiga ja jalgsi. Olen juba päris osav orienteeruja.
Tasapisi hakkan last ka hoidma. Seni on mind säästetud tõstmistest, venitamistest, üldse liigsest pingutamisest, sest 4 nädalat haiglas on jätnud jälje. Aga küllap ma kosun. Vana elu pole isegi enam unes näinud!
Ja need õudusunenäod, et lähen klassi ja olen unustanud ennast riidesse panna või siis, et ei mäleta, mis klass ja mis teema, on nüüd ehk igaveseks lõppenud.

21 comments:

soodoma ja gomorra said...

Hea kuulda. Kõike head Sulle!

Terje said...

Jõudu!
Kah värske poolpärnuline

Bianka said...

Head kohanemist uue eluga! Tahaks loota ka seda, et sul jaguks aega oma uue elu pisiasju ka meiega jagada :D

sille said...

Tore kuulda uudiseid! :)
Ilusat uut aastat (ilma koolita!). :)

Emmeliina said...

Nüüd jääb rohkem kirjutamisaega :)

Tegusat uut!

tegelinski said...

Käisin eile Pärnus, ja mingil hetkel tuli meelde. Et oled vist juba sisse kolinud :) Edu!

Elviina Ikonen said...

Tõesti tore, Pärnu on mõnus ka väljaspool rannahooaega või õigemini just siis :)

sjgelle said...

Pärnu on mõnus, inimesed on siin heatahtlikud, ei kiirusta ega jookse koperdajat jalust maha. Kui satud kogemata vale numbriga bussi peale, siis kogu seltskond annab sulle nõu, nt vaata linnaplaani bussi seinal. Maja ees istub kümmekond naispensionäri ja naudib ilusat ilma. Ekstreemsena mõjusid mulle üks minikukk ja 2 minikana, keda vist peetakse koduloomadena.
Tore ja armas.

konn, lendav konn said...

Konnasid pole veel kohanud?

Anne-Mall said...

Südantsoojendav on Sinust jälle kuulda!
Veider on see, et elades samas linnas, suhteliselt lähestikku ja olles tuttavad, tundsin Sind rohkem blogisissekannete kui isiklike kohtumiste kaudu.
Edu Sulle uues elus!

Anonymous said...

Head uue elu algust, lugupeetud blogija!

Leidsin Teie blogi ajalehes Videvik ilmunud loo abil ja kavatsen seda nüüd edaspidi lugeda, sest juba esimesel tutvumisel olen leidnud enda jaoks huvitavat.

Heli said...

Loodan, et sügisene Pärnu on sama kaunis kui suvine. Mõnusat lehtede sahistamist lõpututel alleedel!

Anonymous said...

Kas Te siia blogisse enam ei kirjutagi?

Heli said...

Armas Sjgelle! Väga ootan, et tuleb aastalõpu postitus... Aga kui Sa ei soovi, siis - küllap on nii parem.
Head vana-aasta lõppu!

helle said...

Et tuleks üks hea aasta! tervist ja armastust kõigile!
Ma ei ole kaotanud veel lootust kammpäkki teha!

Anonymous said...

Kuhu see kammpäk jaab?

helle said...

Kammpäkki pole kunagi hilja teha!!

Anonymous said...

Väga kauaks läheb...

Grandy Vian said...

Ole ettevaatlik siin. Keegi võib aidata sind siin või isegi väita, kuidas raha saada. Iga vastus laenu laenuandja oma küsimusele, siis tuleb ignoreerida, sest nad on petuskeemid ... tõeline petuskeemid ... i oli ohver, kes ma olin ripitud tuhandeid dollareid ... noh tänan Jumalat kristliku õde, kes nimetatud minu laenu organisatsioon moodustatud mõned Christian Man. seda nimetatakse Steven Alex Amaizen laenufirma. (A L C). Nad tegid mu elu väärtuslikuks üks ja andis sellele tähenduse. Kui õde andis mulle oma kontaktandmed, võtsin neid. Siis palusin laenu kõik vajalikud tõendid, et mul tegelikult vaja laenu, nad heaks laenu 50,000.00 eurot ja 48 tundi pärast kohtuvad oma vajalikud nõuded, minu laenu anti hoiule oma pangakonto ilma tagatise. Kuigi ma olin väga närvis laenuga organisatsiooni esimesel tõttu mu eelmine halbu kogemusi, eriti kui küsimus mulle arveldades ülekandekulud tulid, ma kinni hoida oma usku tingitud asjaolust, et mu sugulane nimetatud minu, sai ta läbinud ja kui Jumal peaks olema see, little ma tean, et minu rahalist puudujäägid on tulnud lõplik peatada. Kui mitte, et kiire saatekirja Christian õde, et tõeline allikas, oleksin kahetsenud minu kogu elu, sest tol hetkel ma lihtsalt lahutatud isa oma poega, ja minu poeg (Kennett) seisis silmitsi elu ja surma olukorda. Mu ees seisis tema haiglatasud ja ma olin ka silmitsi sulgemine minu korteris. Andmed selle läkitas Jumal organisatsioon ei avalikusta nüüd kartuses ümberkehastumise (sest see on avastatud, et mõned isikud ei ole tõesti vaja rahalist abi, kuid nad lihtsalt tahavad, et koguda raha selle tõeline kristlane laenu organisatsioon). Ja see on, sest sel põhjusel nad don, t anna laenu igal juhul. Sa pead suutma veenda neid väga hästi ja annavad hea tõestus, et näidata, et sa tõesti vaja laenu, enne kui nad saavad kinnitada seda teile. Nende eest on väga soodsa hinnaga ja usaldusväärsetele võrrelda palju seal, nende intressimäärad on vaid 2%, vähe dokumentatsiooni ja vähe krediidi kontroll. Nagu ma olen varem öelnud, turvakaalutlustel võin ainult pakkuda oma e-posti aadress. Omaks selle uue initiative.Feel võtke temaga ühendust amaizenloant@yahoo.com oma laenu ametnik / rep. osaleb ja te ei esine pettusteks ja finantskohustusi.

Lugupidamisega

Anonymous said...

tule tagasi sorrentosse!!!

victoria emmanuel said...

laen! laen! laen !!!
Kas otsite usaldusväärset ja akrediteeritud eralaenude ettevõtet, kes pakub laenu eluaegsetele võimalustele. Pakume igasuguseid laene väga kiirel ja lihtsal viisil, isiklikud laenud, auto laenud, hüpoteeklaenud, õppelaenud, ärilaenud, investeerimislaenud, võlgade konsolideerimine ja palju muud. Kas olete pankade ja teiste finantsasutuste poolt tagasi lükanud? Kas teil on vaja konsolideerimislaenu või hüpoteegi? Ärge vaadake enam sellist, nagu oleme siin, et muuta kõik teie rahalised probleemid minevikku. Laename raha üksikisikutele ja ettevõtetele, kes vajavad finantsabi 2% ulatuses. Sotsiaalkindlustuse number pole nõutav ja krediidikontroll pole kohustuslik, 100% garanteeritud. Soovin seda keskkonda kasutada, et teavitada teid sellest, et pakume usaldusväärset ja toetavat abi ning meil on hea meel pakkuda teile laenu.
Seejärel saatke meile e-kiri: (anitagerardloanfirm@gmail.com) laenu taotlemiseks